AEGEAN'S LIFE HAKKINDA

 
Şanslı bir coğrafyada, kökenlerine bağlı olarak doğan Aegean’s Life, Ege bölgesinin verimli topraklarından, insanın sıcak kanlılığından ve her yerinde başka güzellikler bulabileceğimiz değerli toprakların huzurundan esintilerle gelmiştir. 
 
Doğanın akışına uyum sağlayarak, doğallık ve sadelik izlerini, Denizli’nin bir kasabasında kara tezgahlara taşımıştır. Hızlı ve yorucu moda algısından uzak, çevreye duyarlı bir marka olarak sürdürülebilir giyim anlayışını da ürünlerine işlemiştir. Doğaya ve insan sağlığına saygılı olma prensibini özümseyerek, kendisi gibi düşünen duyarlı kullanıcılarına ulaşmak için yola çıkmıştır.
 
Günün her saatinde bir başka güzellikte olan Ege kıyılarında yürürken, istiridyenin cinsiyetsiz ve yalın görselini benimseyerek logosunda yer vermiştir. Çünkü kalıplardan uzak, insanın ruhuna değer veren, özgün tasarımlarıyla şehrin karmaşasından kurtulmuştur. Tamamı %100 el emeği ürünleriyle yıllar boyunca aynı kalacak kalitesi ve dürüstlük ilkesiyle tüketici odaklı olmaya kararlıdır.
 
Aegean’s Life’ın değerli dostlarına da bir mesajı vardır:
Dünyanın insanlara verdiği mesajları duymak ve doğal olanı insanlarla buluşturarak öze dönmek.
 
Yolu sevgiden, doğallıktan ve özgürlükten geçen herkesle buluşmak dileğiyle.